Kalp Çakrası (Kalp kişinin başkenti)

Kalp Çakrası (Kalp kişinin başkenti)

En değerli, en güçlü duyguları ürettiğimiz kalp merkezi, negatif düşünce paketlerinin en sevdiği, hedef aldıkları yerlerden birisidir, yeri iki kürek kemiğinin ortasıdır (nefsin makamı), bir çok insanın kulunç zannettiği,sırtımdaki ağrı gitmiyor dediği şey, bu yarı zeki enerji paketlerinin oradaki çalışmaları,oradaki manipülasyonudur.

Kalp kişinin BAŞKENTİ, uçağın kokpit bölümü gibidir.

Bir çok insanda, Kundalini enerjisinin aktığı kuyruk sokumunda boylu boyunca yerleşik bir şekilde düzen almışlardır, çakra ve letaiflerin sırıtmızda eşlenikleri, karşılıkları vardır, genelde sırtta yuvalanır, kişiye duruş bozukluğu verir, boynu kamburlaştırırlar.

Basit bir deneme,elinizi boynunuza, ense kökü hizasına getirerek orada bir yoğunluk, bir sertlik var mı ? Kontrol ediniz!
bir çok insanda, ”topaklanmış” bir sertlik vardır, işte bu sertlik negatif enerji paketlerinin yolu tıkaması, kişiyi bilinç altının sanrı ve korkularıyla baş’başa bırakıp,kişiden daha çok nemalanmayı, beslenmeyi ve daha çok arkadaş çağırarak bedende söz sahibi olmayı arzulamalarının tabii bir sonucudur. Sırt bölümünde bu baskı, vizyonlara dönüştüğünde odun şeklinde, küfe, bıçak şeklinde görünürler..

Emmare nefs(sürüngen beyin),üçüncü göz (beynin ön lobu), kundalini enerjisini aldığı anda daha basiretli ve güçlü iradeli olur, bu negatif bilinçli paketler bu yolu tıkayarak kişinin gerisin, geri düşmesini arzulayarak, bedene adeta ipotek koyuyorlar.

Kişi başkalaşıyor, olumsuz bir kişiliğe dönüşüyor, ”ne oldu bu İnsana?” dediklerimiz..

Kalb çakrası ve Letaiflerdeki bu paketleri, söküp atmak için gözü haramdan, dili dedikodudan,kalb sevgisizlikden, düşünceleri geyik muhabbetlerinden,gereksiz konuşmalardan,hayalleri pornografiden v.s. korumak gerek..

5 vakit namaz ve sünneti seniyelerle kişi arınmaya,samimiyetle ilerlemeye,yaptığı işi yalnızca Allah rızası için yapmaya başladığı zaman bu enerjiler bedende barınamazlar,nur enerjisi ,sevgi titreşimleri onları yakar ve yerlerine pozitif,yüksek karakterli enerjiler gelmeye, bizlere destek olmaya başlarlar..

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz