Mevki sahibi birinin yanında reddedilmemek için

Mevki sahibi birinin yanında reddedilmemek için

Mevki ve makam sahibi bir kimseden herhangi bir dileği olan ve aynı zamanda o kimseye sevimli ve güvenilir görünmek ve hemde itirazını önleyerek dilek ve hacetinin görülmesini arzu eden kimse;

Cuma gecesi :

2 rekat namaz kılar ve arkasından aşağıdaki duayı 1000 defa okur ve müraacata bulunursa hem o kişinin kalbine taht kurar ve hemde hacet ve dileği asla reddedilmez sahihtir ve tecrübe edilmiştir..

Ayrıca bu ayetler Allahtan her ne dilek talep için aynı şekilde 1000 defa okunduğunda ve buna bir kaç gün devam edildiği takdirde mutlaka emek boşa çıkmayacaktır.

Yine aile huzurunu temin için şeker vb. tatlı bir yiyecek üzerine 313 defa okunup yenmesinde büyük fayda var.

Bu dua Yunus peygamberin duasıdır fakat daha sonra gelen bizim Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v) dahil olmak üzere bir çok peygamber bu dua ile yüce Mevla’ya ilticada bulunmuşlar ve bizlerede tavsiye etmişler. Bu Dua çok kez defa denenmiştir, şek ve şüphe yoktur.

Bismillahirrahmanirrahim
Ve zen nuni iz zehebe müğadiben fe zanne el-len nakdira aleyhi fe nada fizzulümati el-la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez-zalimin. Festecebna lehu ve necceynahü minelğammi ve kezalike nüncil mü-minin amin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz