Bilim Dünyasının Zikir Tabiri

Bilim Dünyasının Zikir Tabiri

Bilim Dünyası enerji dolaşımı diyor adına..

Dilini Damağına yapıştır, Enerji Seviyeni Dengele ve Yükselt

Dilin ucunu damağa dokundurarak pranik enerji seviyesi geçici olarak ve kolaylıkla artırılabilir. Bunun arka enerji kanalları ve ön enerji kanalları arasındaki bağlantıyı geliştirme ve böylece pranik enerji dolaşımını geliştirme ve artırma etkisi vardır.

Dilin damağa temas etmesi, iç auranın genişlemesine neden olur.

Örneğin, ışık düğmesi açık iken, ışık yanmaktadır. Bir bağlantı vardır. Eğer düğme kapalı ise, ışık yoktur. Aynı şekilde, dil damağa dokundurulduğunda pranik enerji akışında artış olur. Dil damağa temas etmediğinde, enerji dolaşımı azalır.Dili damağa dokundurmak şifacının daha fazla enerjiye sahip olmasını ve daha etkili şifa yapmasını sağlar. Bu nedenle, hassaslaştırma yaparken, tarama yaparken, temizlik yaparken ve enerji verirken, dil damağa dokundurulmalıdır. Aynı zamanda nekahat dönemlerinde rahatsızlıkların giderilmesini hızlandırır.

Bu teknik ayrıca önemli miktarda enerji gerektiren okuma, çalışma, meditasyon, nefes teknikleri uygulamaları ve diğer aktiviteler için de kullanılabilir.

Dilin durması gereken yer, dişin damakla birleşme noktası değil, damağın tam üst noktası, yani dil geriye doğru biraz kıvrılıyor. Ayrıca dili bu şekilde damağa değdirmek çakraları birleştiren meridyeni tamamlıyor. Bu şekilde Enerji akışı desteklenmiş oluyor ve akış güçleniyor.

Dili arkaya doğru kıvrırarak üst dişlerin arkasında damağa ve ağzın tavanına değdirmek ayrıca Hipofiz bezini (Glandula Pituitaria) uyarmanın yollarından biridir.

Dilin bu pozisyona getirilmesi ile sol ve sağ beyin küresi arasında denge oluşmasını sağlanıyor. Bu da insanin daha iyi düşünmesi ve kendini daha iyi hissetmesine yardımcı oluyor.

Sizde Enerji alırken dilinizi damağınıza yapıştırın ve enerjinizin bedeninizde özgürce akmasına izin verin…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz